O chlup lepší důchod

Nějaký slogan …

„Nějaká věta jako u Emičky …“

Mnoho psů tráví svůj důchod v útulcích, kde se jim snaží poskytnout co nejlepší péči, která je ale většinou finančně nákladná.
Starší psi totiž často trpí zdravotními problémy, které vyžadují speciální péči a léčbu, na kterou ne všechny útulky mají dostatečné finanční prostředky.
Naší misí je finančně podporovat organizace, které o takové pejsky pečují.

Když jsme založili projekt O chlup lepší psí důchod, bylo to z jediného důvodu: naše nekonečná láska a vášeň pro starší psy, kteří si zaslouží bezstarostné stáří.

O chlup lepší psí důchod není jen o podpoře ostatních organizací, které pečují o psí staroušky, ale také o poskytování doživotní dočasné péče o staré psy.

Přidejte se k nám a staňte se součástí tohoto projektu. Společně můžeme starým pejskům poskytnout lásku a péči, kterou si zaslouží na závěr jejich cesty.

Děkujeme, že jste s námi a podporujete naši misi dělat pejskům o chlup lepší důchod.

Jak to vše vzniklo ?

Je tomu více než rok, co nás opustil Bubáček. První psí dědek, kterého jsme si adoptovali a který nám ukázal, jak úžasní psí starouši jsou.

Bubáček začal psát novou kapitolu života opuštěných psích důchodců. Díky němu jsme totiž předchozí rok otevřeli dveře k nám domů téměř desítce outsiderů – pejsků smolařů, kteří ve svém pokročilém věku marně hledali nový domov.

Na Bubáčkovu počest jsme se rozhodli spustit projekt O CHLUP LEPŠÍ DŮCHOD a také představit novou kolekci našeho merche hrdě nesoucí jeho jméno.

To vše nám umožní financovat náklady na léčbu a péči nejen o naše psí důchodce, ale také o ty z ostatních spolků.

Přejít nahoru