Jaký byl rok 2024?​

Začátkem roku jsme díky vám mohli pořídit spolkové auto a během loňského roku jsme v něm převezli za lepším životem 21 pejsků a odvozili několik tun krmení.

Na našich sociálních sítích jsme během roku 2023 sdíleli 86 pejsků a koček hledajících nový domov. Přispěli jsme tak k tomu, že většina z nich byla adoptována.

Spustili jsme náš charitativní eshop plný triček, tašek a dalších předmětů.

Díky vašim darům a účasti na virtuálních bězích jsme útulkům, azylům a spolkům mohli poslat 386.303 Kč a ve virtuálním pochoďáku jste pro útulkáče vychodili přes 14,5 tuny krmení.

DĚKUJEME!

Zasáhlo nás i několik chlupatých příběhů

Besynka

Nechtěnou fenku přivezl její majitel na akci Den psa, kde ji odložil v jednom z přítomných útulků. Slepá Besynka našla ihned nový domov, prošla náročnou veterinární péčí a díky vám i potřebnou operací.

Sirup

Dvouletému pejsekovi původem z útulku Voříškov přestaly fungovat karpální klouby a neudržel nohy ve vzpřímené poloze. Díky vašim darům jsme na operaci majitelům přispěli 10.000 Kč.

Brituška

Fenka, která původnímu majiteli údajně vypadla z okna se dostala do péče útulku Voříškov. Brituška si už užívá nového domova a my na její léčbu přispěli útulku Voříškov částkou 10.000 Kč

Přejít nahoru